درباره دانشجوام

ما چی ‌کار می‌کنیم؟ (معرفی سرویس)

یکی از کارهای ما که باهاش شروع کردیم، ارائه کالا و خدمات تخفیف‌دار به شما دانشجوها هستش. ما صرفا تو رده کالاها و خدماتی فعالیت می‌کنیم که شما دانشجوها مشتری اون هستین یا ممکنه ی زمانی باشید. برخلاف سایر سایت‌های تخفیف دیگه که به کل جامعه سرویس میدن، ما هدفمون اینه که با تمرکز بر شما که آینده‌ساز هستین، دامنه جامعی از نیاز‌های شما رو با بیشترین تخفیف از تولید ‌کننده‌ها، توزیع‌ کننده‌ها و ارائه کننده‌های کالا و خدمات براتون بگیریم. ما همچنین می‌خوایم از کسب و کارهای کوچیک که میتونن کالا و خدمات متفاوتی که مطابق سلیقه و خواسته‌های شما هستن یا میتونن عمل کنن، حمایت کنیم تا زندگی شما رو از یکنواختی در بیاریم و کسب و کارها هم خلاقانه‌تر برای دستیابی به سهم بازار بیشتری از تامین نیازهای شما عمل کنن.

ما فقط تو تهران فعال نخواهیم بود، خدمات ما تو کل کشور و برای همه شما دانشجویان عزیز در همه جای وطنمون خواهد بود، فقط یه کم زمان لازم داریم تا بتونیم طبق برنامه توسعه لازمه رو ایجاد کنیم.

ما کی هستیم؟ (تاریخچه و معرفی شرکت)

شرکت رهاورد همراه افق صاحب امتیاز دانشجوام هستش. ما فعالیتمون رو از اوایل ۱۴۰۰ با دولوپ پلتفرم موسیقی شروع کردیم و با اتکا به توان تخصصی مدیریتی و نرم افزاری که داشتیم، تونستیم به‌عنوان یکی از واحدهای فناور در مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی تایید بشیم که این شد محل دفتر شرکت. خرداد ۱۴۰۱ شرکتمون رو با اسم ندای افق ترانه به ثبت رسوندیم و کاری رو که شروع کرده بودیم با تیم قوی‌تری ادامه دادیم، پروانه بهره‌برداری از وزارت ارشاد گرفتیم و امیدوار بودیم که تا پایان ۱۴۰۱ با اون محصول وارد بازار بشیم. یه سری اتفاق‌‌ها تو جامعه باعث شد که مدیرای شرکت صلاح ندونن که ادامه بدن و همون موقع هم مشتری خوبی برای محصولمون پیدا شد، به همین دلیل اون رو کامل واگذار کردیم.

بعد تمرکزمون رو روی به ‌ثمر رسوندن دو ایده دیگه گذاشتیم که یکیش، همین دانشجوام هست که کارش رو از آذر ماه ۱۴۰۲ شروع می‌کنه (کرده). سرویس دیگه ما «کارت‌باما» ست که تو اون کارت هدیه از یه سری سرویس‌دهنده‌های خاص میگیریم و ارائه می‌کنیم.

چرا این کار رو می‌کنیم؟ (هدف)

ما هم دانشجو بودیم و دغدغه‌های زندگی دانشجویی رو تجربه کردیم و معتقدیم که با تجربه‌ای که طی سال‌ها کار و بیزینس به دست آوردیم و پشتوانه مالی خیلی خوبی که فراهم کردیم، می‌تونیم نهادی غیر وابسته ایجاد کنیم و به اتکای اصل برد- برد شرایط بهتری رو برای زندگی دانشجویی فراهم کنیم. ما خوب بلدیم و تجربه کردیم که بزرگ فکر کنیم تا درآمدهای بزرگ هم به دست بیاریم. ما تلاشمون رو می‌کنیم تا هر چی بیشتر بتونیم به شما خدماتی رو ارائه کنیم که نیاز شما و یا مورد علاقه شماست.

سود ما هم تو تبلیغاتیه که بعدا می‌تونیم بگیریم. تامین‌کننده‌های کالا و خدماتی که درگاه پرداخت ندارن هم می‌تونن از خدمات ما استفاده کنن که این برای ما درآمد و برای اونا راحتی و فروش بیشتر ایجاد می‌کنه. در آینده هم که فروش بیشتر بشه، حتما از فروشنده‌های عمده هم درآمد خواهیم داشت.

چطوری با ما تماس بگیرید؟ (تماس با ما)

اگه برای ثبت‌نام و یا هر مرحله‌ای از اقدامات ( از جمله گرفتن کوپن و ووچر) در سایت و فرداها تو اپلیکیشن مشکل یا ابهامی دارید، همکارای ما در بخش پشتیبانی، در خدمتتون هستن، البته اگه قبلش یه سری به راهنما و سوالات متداول هم بزنید، خوبه ! ،ممکنه کمکتون کنه.

پشتیبانی ما ۲۴ ساعته و هفت روز در هفته آمادس تا پاسخگوی شما باشه و مشکلتون رو در استفاده از خدمات ما حل کنه.

ضمنا هر نظر، انتقاد، یا پیشنهادی برای محصولات و خدماتی که فکر می‌کنین اونا رو هم بهتره عرضه کنیم، خوشحال می‌شیم بهمون بگین. اینا رو هم به پشتیبانی بگید.

تو سوشیال مدیا هم هستیم که طبعا اطلاع‌رسانی‌های مهم اونجا انجام میشه

طبعا امکان تماس تلفنی با دفتر و یا ارسال ایمیل هم امکان‌پذیره ولی اجازه بدید که ما یه کانال جامع و واحد برای ارتباط از طرف شما داشته باشیم تا همکارای دفتر و سایر دست اندرکارها بتونن به خوبی به وظایف و مسئولیت های ستادی خودشون بپردازن.